Home  

 

Damclub De Vechtstreek

BestuurSpeellocatieOnze DamclubKNDBOnderlingeNieuwsArchiefHandige linksDDB ClubcompetitieAgendaHOME

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Hier vindt u de uitslagen en standen van Damclub De Vechtstreek  Oosterveen


Indeling Nationale Clubcompetitie 2e klasse B

 

1

TDT Salland CT

2

WSDV 3

3

Witte van Moort 3

4

DIOS/IJsselstreek CT

5

De Vechtstreek Oosterveen

6

DES Lunteren 3

7

DEZ Laren

8

Bennekom

9

SSS Kampen

10

Hartholt Olie Heino CT

11

Harderwijk 2

12

Lelystad

 

 

 

 

1e ronde

16-09-2017

10

12

Hartholt Olie Heino CT

Lelystad

9

11

SSS Kampen

Harderwijk 2

8

1

Bennekom

TDT Salland CT

7

2

DEZ Laren

WSDV 3

6

3

DES Lunteren 3

Witte van Moort 3

5

4

De Vechtstreek Oosterveen

DIOS/IJsselstreek CT

 

 

 

2e ronde

30-09-2017

12

4

Lelystad

DIOS/IJsselstreek CT

3

5

Witte van Moort 3

De Vechtstreek Oosterveen

2

6

WSDV 3

DES Lunteren 3

1

7

TDT Salland CT

DEZ Laren

11

8

Harderwijk 2

Bennekom

10

9

Hartholt Olie Heino CT

SSS Kampen

 

 

 

3e ronde

28-10-2017

9

12

SSS Kampen

Lelystad

8

10

Bennekom

Hartholt Olie Heino CT

7

11

DEZ Laren

Harderwijk 2

6

1

DES Lunteren 3

TDT Salland CT

5

2

De Vechtstreek Oosterveen

WSDV 3

4

3

DIOS/IJsselstreek CT

Witte van Moort 3

 

 

 

4e ronde

11-11-2017

12

3

Lelystad

Witte van Moort 3

2

4

WSDV 3

DIOS/IJsselstreek CT

1

5

TDT Salland CT

De Vechtstreek Oosterveen

11

6

Harderwijk 2

DES Lunteren 3

10

7

Hartholt Olie Heino CT

DEZ Laren

9

8

SSS Kampen

Bennekom

 

 

 

5e ronde

25-11-2017

8

12

Bennekom

Lelystad

7

9

DEZ Laren

SSS Kampen

6

10

DES Lunteren 3

Hartholt Olie Heino CT

5

11

De Vechtstreek Oosterveen

Harderwijk 2

4

1

DIOS/IJsselstreek CT

TDT Salland CT

3

2

Witte van Moort 3

WSDV 3

 

 

6e ronde

09-12-2017

12

2

Lelystad

WSDV 3

1

3

TDT Salland CT

Witte van Moort 3

11

4

Harderwijk 2

DIOS/IJsselstreek CT

10

5

Hartholt Olie Heino CT

De Vechtstreek Oosterveen

9

6

SSS Kampen

DES Lunteren 3

8

7

Bennekom

DEZ Laren

 

 

 

7e ronde

16-12-2017

7

12

DEZ Laren

Lelystad

6

8

DES Lunteren 3

Bennekom

5

9

De Vechtstreek Oosterveen

SSS Kampen

4

10

DIOS/IJsselstreek CT

Hartholt Olie Heino CT

3

11

Witte van Moort 3

Harderwijk 2

2

1

WSDV 3

TDT Salland CT

 

 

 

8e ronde

06-01-2018

12

1

Lelystad

TDT Salland CT

11

2

Harderwijk 2

WSDV 3

10

3

Hartholt Olie Heino CT

Witte van Moort 3

9

4

SSS Kampen

DIOS/IJsselstreek CT

8

5

Bennekom

De Vechtstreek Oosterveen

7

6

DEZ Laren

DES Lunteren 3

 

 

 

9e ronde

20-01-2018

12

6

Lelystad

DES Lunteren 3

5

7

De Vechtstreek Oosterveen

DEZ Laren

4

8

DIOS/IJsselstreek CT

Bennekom

3

9

Witte van Moort 3

SSS Kampen

2

10

WSDV 3

Hartholt Olie Heino CT

1

11

TDT Salland CT

Harderwijk 2

 

 

 

10e ronde

03-02-2018

11

12

Harderwijk 2

Lelystad

10

1

Hartholt Olie Heino CT

TDT Salland CT

9

2

SSS Kampen

WSDV 3

8

3

Bennekom

Witte van Moort 3

7

4

DEZ Laren

DIOS/IJsselstreek CT

6

5

DES Lunteren 3

De Vechtstreek Oosterveen

 

 

 

11e ronde

17-02-2018

12

5

Lelystad

De Vechtstreek Oosterveen

4

6

DIOS/IJsselstreek CT

DES Lunteren 3

3

7

Witte van Moort 3

DEZ Laren

2

8

WSDV 3

Bennekom

1

9

TDT Salland CT

SSS Kampen

11

10

Harderwijk 2

Hartholt Olie Heino CT