Home  

 

Damclub De Vechtstreek

BestuurSpeellocatieOnze DamclubJeugd KNDB clubcompetitieOnderlinge competitieNieuwsArchiefHandige linksDDB ClubcompetitieAgendaHOME

 

 

 

 

 

 

 

 

DDB Provinciale clubcompetitie


Alle uitslagen vindt u op de site Toernooibase.

 

 
Pl Teams We   Pu   Bs
1   HDC Hoogeveen  
2   Hijken DTC  
3   Hijken DTC 3  
4   HDC Hoogeveen 2  
5   Het Noorden  
6   De Vechtstreek Oosterveen  

7

  Houdt Stand Beilen  
8   Zuidwolde  
9   Hijken DTC 2  
10 Hoogeveen 3
11   Emmen  

 

De planning ziet er als volgt uit:

 Oosterveen speelt de eerste wedstrijd thuis op 13 november tegen zuidwolde

1e ronde Donderdag 15 Nov 2018 Het Noorden: Jannes vd Wal Denksportcentrum, Oliemuldersweg 49, Groningen.
2e ronde Maandag 26 Nov 2018 Hijken:
de Dorpshoeve, Westeinde 6, 9415 PJ Hijken
3e ronde Maandag 17 dec 2018 Hoogeveen: Jan Dekkerstraat 1b, 7902 JG Hoogeveen
4e ronde Dinsdag 22 Jan 2019 Zuidwolde:
Gebouw de Boerhoorn, Oosterweg 14, 7921 GB Zuidwolde
5e ronde Donderdag 7 feb 2019 Beilen:
Buurtcentrum de Raat, Reigerlaan 8, 9411 GV, Beilen
6e ronde Dinsdag 26 feb 2019 Oosterveen:
 MFC de Binder, Hattemattestraat 3, 7783 BM Gramsbergen

Het speeltempo is 40 minuten + 1 minuut per zet.

 

 Ronde 1

di 13-11-2018  

   Oosterveen 

-

   Zuidwolde  

 

 

-

 

 

 

do 15-11-2018  

   Hijken DTC  

-

   HDC Hoogeveen 2  

 

 

-

 

 

 

 

   Het Noorden  

-

   Hijken DTC 3  

 

 

-

 

 

 

 

   HDC Hoogeveen  

-

   Hijken DTC 2  

 

 

-

 

 

 

 

   Houdt Stand Beilen  

-

   Emmen  

 

 

-

 

 

 

 

   HDC Hoogeveen 3  

-

   Dummy  

 

 

-

 

 

 

 Ronde 2

ma 26-11-2018  

   Hijken DTC  

-

   Het Noorden  

 

 

-

 

 

 

 

   Hijken DTC 3  

-

   Hijken DTC 2  

 

 

-

 

 

 

 

   HDC Hoogeveen 3  

-

   Zuidwolde  

 

 

-

 

 

 

 

   Emmen  

-

   HDC Hoogeveen 2  

 

 

-

 

 

 

 

   Oosterveen  

-

   HDC Hoogeveen  

 

 

-

 

 

 

 

   Houdt Stand Beilen  

-

   Dummy  

 

 

-